Новини

01

 

12 жовтня 2019 р. у відділі обласного краєзнавчого музею - меморіальному музеї М. Л. Кропивницького відбулася зустріч, присвячена до свята Покрови, Дня українського козацтва, Дня захисника України.

Музей радо вітав своїх друзів - клуб авторської пісні та поезії «Байгород».

Вечір розпочався з виступу завідувача музею Миколи Галицького, у якому йшлося про подвиг героїв-земляків Другої світової війни.

Учасники зустрічі продовжили цю тему прикладами подвигів героїв-земляків сучасності, а також яскравими художніми виступами.

В авторському виконанні Віктора Холявка, на честь свята Покрови, прозвучала пісня «Ворота до раю», написана на слова поетеси з міста Помічна Валентини Кондратенко-Процун.

Сергій Соколенко на своїй семиструнній гітарі зіграв гімн України, який всі присутні заспівали стоячи.

Михайло Теніченко читав власні віші, присвячені учасникам АТО.

Адель Стетч повернула присутніх в сонячне літо авторським віршем «Играй июнь».

Прозвучали також пісні у виконанні Павла Золотарьова «Україна-любов» та «Заспіваю вам псалом про життя, яким ми тут живемо».

Родзинкою вечора став виступ відомого поета Олександра Косенка. О.Косенко, лауреат багатьох літературних премій, розповів про свої зустрічі з військовими моряками. А ще - говорив про біль і гордість України. Щирі слова митця-патріота знайшли відгук у серцях кожного з присутніх у глядацькій залі.

Світлана Ольшанська радувала своїх друзів запальними танцями.

Зустріч була завершена дружнім співом пісні «Не спи, моя рідна земле» групи «Мандри».

 

02

 

03