Новини

01

 

7 жовтня 2019 року у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід, присвячений до Дня українського козацтва – Дня захисника України.

На зустріч з юнацькою аудиторією, студентами інженерного коледжу ЦНТУ, цього дня завітали поважні гості: Ткаченко Сергій Миколайович – учасник АТО, поет, учасник обласного літературного об’єднання «Степ», літературного клубу «Ліра» обласної бібліотеки для юнацтва ім. Євгена Маланюка; Холявко Віктор Валентинович – голова громадської організації «Клуб авторської пісні і поезії «Байгород» та Інна Дідук.

Сергій Ткаченко представив свій творчий доробок  – збірки  поезій  «Я знаю, що моїй душі потрібно» (2013) та «Півсотні п’ятий автобат «Чорний Ліс» (2019). В авторському виконанні прозвучали: «Гімн автобата», «Присвята загиблим побратимам», «Привітні помахи долонь» та інші вірші.

Примірник збірки «Півсотні п’ятий автобат «Чорний ліс» С.Ткаченко подарував музею.

У музичній частині глядачі знайомилися з піснями у виконанні Віктора Холявка. Зокрема, прозвучали відомі твори:  «Не спи моя рідна земля»                  (сл. і муз. С.Фоменка) «Сам собі країна» (сл. і муз. К. Скрябіна), пісні В.Холявка на вірші С.Ткаченка: «Пісня 55 автомобільного батальйону» та «Під лежачий камінь вода не тече», а також на вірші К.Повелька «Гібридна сатана», на слова Віктора Погрібного «За далеким отим косогором», на слова В.Кондратенко-Процун «Ворота до раю» та інші.

Учасники зустрічі познайомилися з виставкою «Справа його життя», створеною до 105-ї річниці від дня народження Віктора Яроша – краєзнавця, дослідника історії українського професійного театру, одного з організаторів меморіального музею М.Л.Кропивницького та його першого завідувача, першого лауреата обласної краєзнавчої премії ім. Володимира Ястребова.

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02