Новини

01

 

27 вересня 2019 р. у філії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, історико-архітектурному заповіднику родини Раєвських, традиційно вп’яте пройшло свято «Осінній благовіст».

Воно проходить у день, коли православний світ відзначає Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Тому з самого ранку у Свято -Хрестовоздвиженському храмі відбулась літургія та хресний хід навколо храму.

Свято відкрила директор Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України Агапєєва Наталія Юріївна. Далі були благословення архієпископа Олександрійського і Світловодського Боголепа, привітання Розумівського сільського голови Христенка Миколи Васильовича.

На всіх чекала зустріч з високим мистецтвом духовного співу  у виконанні Черкаського муніципального хору «Канон», керівник Євген Воловик. До програми концерту було включено кращі твори, створені у минулі та більш сучасні часи. На завершення всі присутні разом з хором стоячи співали «Боже великий, єдиний, Боже, Вкраїну храни…»

Настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму протоієрей  отець Михаїл щиро дякував за прекрасний концерт керівнику та учасникам хору. Їм була вручена подяка, подарована ікона та сувеніри на згадку про свято.

Далі були екскурсії по території заповідника та у народному музеї історії с. Розумівка.

Всі присутні були одностайні у враженні – свято вдалось!

 

02

 

02

 

 04

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02