Новини

01

 

25 вересня 2019 року у відділі природи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбувся захід. Про Всесвітній день туризму розповідала завідувач відділом природи Вікторія Слюсаренко. Всесвітній день туризму був заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації у 1979 році у місті Торремолінос, Іспанія. 27 вересня - свято кожного, хто хоч раз відчув себе  мандрівником. Туризм активно стає не лише джерелом пізнання світу, а й сприяє подальшому розвитку природного та історико-культурного потенціалу країн, є запорукою співдружності різних народів, є важливою силою збереження миру. Йшлося також про розвиток туризму на Кіровоградщині та його види.

Відбулась зустріч вихованців туристично-краєзнавчого гуртка «Азимут» ЗОШ №24 з інструктором шкільного туризму Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Конюхом Юрієм Миколайовичем. З захопленням діти послухали цікаву розповідь, ознайомились із справжнім спорядженням туристів, і навіть приміряли його на себе.

Із діяльністю та досягненнями туристично-краєзнавчого гуртка «Азимут» ознайомила його керівник – Ішуткіна Людмила Анатоліївна.

Співробітники відділу природи та гості щиро дякували одне одному за цікаві розповіді та інтерактив.

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02